- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfDalší související dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace GRM3167U1H152JZ01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM3167U1H152JZ01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM3167U1H152JZ01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.028' (0.70mm) |
| teplotní koeficient | U2J |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 1500 pF |
| Číslo základního produktu | GRM3167U1H |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM3167U1H152JZ01D.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM3167U1H121JZ01D | GRM3167U1H102JZ01D | GRM3167U1H122JZ01D | GRM3167U1H182JZ01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Aplikace | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy GRM3167U1H152JZ01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM3167U1H152JZ01D - Murata Electronics.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.