- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Průvodce číslováním dílů
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace GRM1887U1A223JA01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM1887U1A223JA01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM1887U1A223JA01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| teplotní koeficient | U2J |
| Velikost / Rozměry | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.022 µF |
| Číslo základního produktu | GRM1887U1A |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM1887U1A223JA01D.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM1887U1A123JA01D | GRM1887U1A273JA01D | GRM1887U1A243JA01D | GRM1887U1A223JA01J |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GRM1887U1A223JA01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM1887U1A223JA01D - Murata Electronics.
GRM1887U1A273JA01JMurata ElectronicsCAP CER 27000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A303JA01JMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 10V U2J 0603
GRM1887U0J303JA01JMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 6.3V U2J 0603
GRM1887U1A333JA01DMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A223JA01JMurata ElectronicsCAP CER 22000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A333JA01JMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A183JA01JMurata ElectronicsCAP CER 18000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A273JA01DMurata ElectronicsCAP CER 27000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A303JA01DMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A243JA01JMurata ElectronicsCAP CER 24000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A153JA01JMurata ElectronicsCAP CER 15000PF 10V U2J 0603
GRM1887U0J333JA01JMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 6.3V U2J 0603
GRM1887U1A243JA01DMurata ElectronicsCAP CER 0.024UF 10V U2J 0603
GRM1887U1A123JA01JMurata ElectronicsCAP CER 12000PF 10V U2J 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.