- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfDalší související dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace GRM1885C2A3R8CZ01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM1885C2A3R8CZ01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM1885C2A3R8CZ01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±0.25pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 3.8 pF |
| Číslo základního produktu | GRM1885C2A |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM1885C2A3R8CZ01D.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM1885C2A3R9CZ01D | GRM1885C2A3R6CZ01D | GRM1885C2A3R7CZ01D | GRM1885C2A3R8CA01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Style | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerance | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikace | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GRM1885C2A3R8CZ01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM1885C2A3R8CZ01D - Murata Electronics.
GRM1885C2A3R7WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.7PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R9BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.9PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A430GA01DMurata ElectronicsCAP CER 43PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A430GA01JMurata ElectronicsCAP CER 43PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R9WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.9PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R7BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.7PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R8BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.8PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A431GA01DMurata ElectronicsCAP CER 430PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R8WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.8PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R6WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.6PF 100V C0G 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.