- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Další související dokumenty
GRM Series Data Graphs.pdfDatasheets
GRM1885C1H8R9DZ01.pdfTechnické specifikace GRM1885C1H8R9DZ01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM1885C1H8R9DZ01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM1885C1H8R9DZ01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 8.9 pF |
| Číslo základního produktu | GRM1885C1H |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM1885C1H8R9DZ01D.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM1885C1H8R9DA01D | GRM1885C1H8R8DZ01D | GRM1885C1H8R9BA01D | GRM1885C1H8R9CA01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy GRM1885C1H8R9DZ01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM1885C1H8R9DZ01D - Murata Electronics.
GRM1885C1H8R8BA01DMurata ElectronicsCAP CER 8.8PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H910GA01JMurata ElectronicsCAP CER 91PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H911GA01JMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H8R7WA01DMurata ElectronicsCAP CER 8.7PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H910GA01DMurata ElectronicsCAP CER 91PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H8R9WA01DMurata ElectronicsCAP CER 8.9PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H8R8WA01DMurata ElectronicsCAP CER 8.8PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H911GA01DMurata ElectronicsCAP CER 910PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H8R9BA01DMurata ElectronicsCAP CER 8.9PF 50V C0G 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.