- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
GRM033R61A104ME84x Ref Sheet.pdfPrůvodce číslováním dílů
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace GRM033R61A104ME84D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM033R61A104ME84D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM033R61A104ME84D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 0.1 µF |
| Číslo základního produktu | GRM033R61A |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM033R61A104ME84D.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM033R61A104ME84J | GRM033R61A104KE84D | GRM033R61A105ME44D | GRM033R61A104KE84J |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy GRM033R61A104ME84D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM033R61A104ME84D - Murata Electronics.
GRM033R61A105ME44JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 10V X5R 0201
GRM033R61A105ME01WMurata ElectronicsCAP CER 1UF 10V X5R 0201
GRM033R61A105ME01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 10V X5R 0201
GRM033R61A105ME01DMurata ElectronicsCAP CER 1UF 10V X5R 0201
GRM033R61A104KE15JMurata ElectronicsCAP CER 0.1UF 10V X5R 0201Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.