- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
GRM02 Series 28/Mar/2016.pdfHTML Datasheet
GRM0225C1E8R2DDAEL.pdfTechnické specifikace GRM0225C1E8R2DDAEL
Technické specifikace Murata Electronics - GRM0225C1E8R2DDAEL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM0225C1E8R2DDAEL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tloušťka (Max) | 0.009" (0.22mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 01005 (0402 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 8.2 pF |
| Číslo základního produktu | GRM0225C1E |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM0225C1E8R2DDAEL.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM0225C1E8R2WDAEL | GRM0225C1E8R1DDAEL | GRM0225C1E8R3DDAEL | GRM0225C1E8R2CDAEL |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Série | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GRM0225C1E8R2DDAEL PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM0225C1E8R2DDAEL - Murata Electronics.
GRM0225C1E8R2DA03DMurata Power SolutionsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.