- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Průvodce číslováním dílů
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.043 | $0.04 |
Technické specifikace GCM1885C2A9R7BA16J
Technické specifikace Murata Electronics - GCM1885C2A9R7BA16J, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GCM1885C2A9R7BA16J
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GCM |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 9.7 pF |
| Číslo základního produktu | GCM1885C2A |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GCM1885C2A9R7BA16J.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM1885C2A9R7DA16J | GCM1885C2A9R6BA16J | GCM1885C2A9R8BA16J | GCM1885C2A9R7CA16J |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GCM1885C2A9R7BA16J PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GCM1885C2A9R7BA16J - Murata Electronics.
GCM1885C2A9R7DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.7PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R6DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.6PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R7BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.7PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R6BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.6PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R5DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.5PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R8BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.8PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R6BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.6PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R8BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.8PF 100V C0G 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.