- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
FSLU2520.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.343 | $0.34 |
| 200+ | $0.137 | $27.40 |
| 500+ | $0.132 | $66.00 |
| 1000+ | $0.13 | $130.00 |
Technické specifikace FSLU2520-470JP2
Technické specifikace Toko America Inc. - FSLU2520-470JP2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Toko America Inc. - FSLU2520-470JP2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | 1008 (2520 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | FSLU2520 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 25 @ 2.52MHz |
| Paket / krabice | 1008 (2520 Metric) |
| Balík | Cut Tape (CT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52 MHz |
| indukčnost | 47 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 15MHz |
| DC Resistance (DCR) | 10Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 80 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Toko America Inc. FSLU2520-470JP2.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FSLU2520-47NKP2 | FSLU2520-180JP2 | FSLU2520-27NKP2 | FSLU2520-R27KP2 |
| Výrobce | Toko America Inc. | Toko America Inc. | Toko America Inc. | Toko America Inc. |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FSLU2520-470JP2 PDF a dokumentaci Toko America Inc. pro FSLU2520-470JP2 - Toko America Inc..
FSLU2520-5R6KP2Murata Electronics
FSLPB2Carlo Gavazzi Inc.SEN PROX MAG BISTABLEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.