- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.158 | $15.16 |
Technické specifikace 116-91-328-41-006000
Technické specifikace Mill-Max Manufacturing Corp. - 116-91-328-41-006000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Mill-Max Manufacturing Corp. - 116-91-328-41-006000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Mill-Max |
| Typ | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Délka ukončení | 0.236" (5.99mm) |
| Ukončení | Solder |
| Série | 116 |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet poloh nebo Pins (Grid) | 28 (2 x 14) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Funkce | Elevated, Open Frame |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3 A |
| Kontaktní odpor | 10mOhm |
| Kontaktní materiál - příspěvek | Brass Alloy |
| Kontaktní materiál - Párování | Beryllium Copper |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Číslo základního produktu | 116-91 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Mill-Max Manufacturing Corp. 116-91-328-41-006000.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 116-91-328-41-001000 | 116-91-328-41-007000 | 116-91-328-41-008000 | 116-91-328-41-003000 |
| Výrobce | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Počet poloh nebo Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Délka ukončení | - | - | - | - |
| Kontaktní materiál - příspěvek | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Kontaktní materiál - Párování | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Kontaktní odpor | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
116-91-420-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-322-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-422-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-422-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-322-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-008000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-006000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-007000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-420-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-324-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
116-91-328-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBLVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.