- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
SMBGyyy Device EOL Apr/2016.pdfTechnické specifikace SMBG4763CE3/TR13
Technické specifikace Microsemi Corporation - SMBG4763CE3/TR13, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microsemi Corporation - SMBG4763CE3/TR13
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 91 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | SMBG (DO-215AA) |
| Série | - |
| Power - Max | 2 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 250 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5 µA @ 69.2 V |
| Číslo základního produktu | SMBG4763 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microsemi Corporation SMBG4763CE3/TR13.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMBG4763AE3/TR13 | SMBG4762CE3/TR13 | SMBG4763E3/TR13 | SMBG4764CE3/TR13 |
| Výrobce | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy SMBG4763CE3/TR13 PDF a dokumentaci Microsemi Corporation pro SMBG4763CE3/TR13 - Microsemi Corporation.
SMBG4762AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4764A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4764C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4762A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4762E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4764AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763AE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4764/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4762CE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4762C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 82V 2W SMBG
SMBG4764CE3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4763A/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBG
SMBG4764E3/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 100V 2W SMBG
SMBG4763C/TR13Microsemi CorporationDIODE ZENER 91V 2W SMBGVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.