- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheety
M25P64.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.213 | $7.21 |
| 320+ | $2.792 | $893.44 |
| 640+ | $2.694 | $1,724.16 |
| 960+ | $2.645 | $2,539.20 |
Technické specifikace M25P64-VME6G
Technické specifikace Micron Technology - M25P64-VME6G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Micron Technology - M25P64-VME6G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Micron Technology |
| Napište čas cyklu - slovo, | 15ms, 5ms |
| Napětí - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Technika | FLASH - NOR |
| Dodavatel zařízení Package | 8-VDFPN (MLP8) (8x6) |
| Série | - |
| Obal | Tray |
| Paket / krabice | 8-VDFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 64Mb (8M x 8) |
| Paměťové rozhraní | SPI |
| Formát paměti | FLASH |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | FLASH - NOR Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI 50MHz 8-VDFPN (MLP8) (8x6) |
| Frekvence hodin | 50MHz |
| Číslo základní části | M25P64 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Micron Technology M25P64-VME6G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M25P64-VME6TG TR | M25P64-VMF6G | M25P40-VMW6TGB TR | M25P64-VMF6PBA |
| Výrobce | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Číslo základní části | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Technika | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy M25P64-VME6G PDF a dokumentaci Micron Technology pro M25P64-VME6G - Micron Technology.
M25P40-VMW6TGBMicron Technology
M25P64-VME6STMicroelectronics
M25P64-VMF6STMicroelectronics
M25P40VGSTMicroelectronics
M25P40VMN6TPBMicron Technology
M25P40VPSTMicroelectronics
M25P64-VME6TGMicron Technology
M25P40VMN6PSTMicroelectronics
M25P40VMN6STMicroelectronics
M25P64-VME6TPMicron
M25P64Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.