- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
MTD6501 03/Jul/2022.pdfDatasheets
MTD6501(C,D,G).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.944 | $0.94 |
| 200+ | $0.366 | $73.20 |
| 500+ | $0.353 | $176.50 |
| 1000+ | $0.347 | $347.00 |
Technické specifikace MTD6501C-HC1
Technické specifikace Microchip Technology - MTD6501C-HC1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - MTD6501C-HC1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Supply | 2V ~ 14V |
| Napětí - Load | 2V ~ 14V |
| Technika | DMOS |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOP-EP |
| Rozlišení kroku | - |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Balík | Tube |
| Konfigurace výstupu | Half Bridge (3) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -30°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ motoru - Stepper | - |
| Typ motoru - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Rozhraní | PWM |
| Funkce | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Current - Výstup | 800mA |
| Číslo základního produktu | MTD6501 |
| Aplikace | Fan Motor Driver |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology MTD6501C-HC1.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MTD6501G-HC1 | MTD6501D-HC1 | MTD6501C-LC1 | MTD6502B-HC1-02 |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Load | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ motoru - AC, DC | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Typ motoru - Stepper | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Rozlišení kroku | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MTD6501C-HC1 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro MTD6501C-HC1 - Microchip Technology.
MTD6501C-HCMicrel / Microchip Technology
MTD6501GMICRPCHIPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.