- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Fab site Add 3/Mar/2016.pdfDatasheets
MIC5019.pdfČíslo dílu PCN
Micrel to Microchip PN Changes 7/Oct/2015.pdfBalení PCN
Packing Changes 10/Oct/2016.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.384 | $0.38 |
| 10+ | $0.319 | $3.19 |
| 30+ | $0.286 | $8.58 |
| 100+ | $0.254 | $25.40 |
| 500+ | $0.234 | $117.00 |
| 1000+ | $0.225 | $225.00 |
Technické specifikace MIC5019YFT-TR
Technické specifikace Microchip Technology - MIC5019YFT-TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - MIC5019YFT-TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 9V |
| Dodavatel zařízení Package | 4-TQFN (1.2x1.2) |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - |
| Paket / krabice | 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| vstupní frekvence | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Logické napětí - VIL, VIH | 0.8V, 3V |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Typ brány | N-Channel MOSFET |
| Řízená konfigurace | High-Side |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | - |
| Base-emiter (Max) | Single |
| Číslo základního produktu | MIC5019 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology MIC5019YFT-TR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIC5019YFT-T5 | MIC5021YM-TR | MIC5018YM4-TR | MIC5021BM-TR |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ brány | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| vstupní frekvence | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Base-emiter (Max) | - | - | - | - |
| Logické napětí - VIL, VIH | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Řízená konfigurace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MIC5019YFT-TR PDF a dokumentaci Microchip Technology pro MIC5019YFT-TR - Microchip Technology.
MIC5018YM4TRMicrel / Microchip Technology
MIC5018YM4Micrel / Microchip Technology
MIC5020YMMicrochip
MIC5018YM4/TRMicrel / Microchip TechnologyVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.