- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MD1712.pdfSestava/původ PCN
MD1712FG 10/Jun/2020.pdfTechnické specifikace MD1712FG-G
Technické specifikace Microchip Technology - MD1712FG-G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - MD1712FG-G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Supply | 1.8V ~ 5V |
| Dodavatel zařízení Package | 48-LQFP (7x7) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 48-LQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply | 2mA |
| Číslo základního produktu | MD1712 |
| Aplikace | Ultrasound Imaging |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology MD1712FG-G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MD1711FG-G-M931 | MD1711FG-G | MD1712K6-G | MD1711K6-G |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy MD1712FG-G PDF a dokumentaci Microchip Technology pro MD1712FG-G - Microchip Technology.
MD1711FGMicrel / Microchip Technology
MD1711K6-G-M933Microchip
MD1716K6-GMicrochip TechnologyIC ULTRASOUND DRIVER 40VQFN
MD170B17PPLHITACHI
MD1724T-11VC-BAMBIENT
MD170B16USLHITACHI
MD1724T-11VC-ACIRRUSLOGIC
MD170B16PPLHITACHI
MD1724T-11UCAMBIENT
MD1711K6SUPERTEX
MD1724T-11VC-A-BTFCIRRUSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.