- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MCP14A0453/4/5.pdfBalení PCN
MBB/Label Chgs 16/Nov/2018.pdfNávrh/specifikace PCN
MCP14A0453/4/5 28/Mar/2023.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.859 | $0.86 |
| 200+ | $0.332 | $66.40 |
| 500+ | $0.321 | $160.50 |
| 1000+ | $0.316 | $316.00 |
Technické specifikace MCP14A0455T-E/SN
Technické specifikace Microchip Technology - MCP14A0455T-E/SN, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - MCP14A0455T-E/SN
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | 12ns, 12ns |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| vstupní frekvence | 2 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Logické napětí - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Typ vstupu | Inverting, Non-Inverting |
| Typ brány | IGBT |
| Řízená konfigurace | Low-Side |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | 4.5A, 4.5A |
| Base-emiter (Max) | Independent |
| Číslo základního produktu | MCP14A0455 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology MCP14A0455T-E/SN.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MCP14A0454T-E/MS | MCP14A0455-E/MNY | MCP14A0454T-E/MNY | MCP14A0454-E/SN |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Base-emiter (Max) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Doba vzestupu / pádu (typ) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Logické napětí - VIL, VIH | - | - | - | - |
| vstupní frekvence | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Řízená konfigurace | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ brány | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy MCP14A0455T-E/SN PDF a dokumentaci Microchip Technology pro MCP14A0455T-E/SN - Microchip Technology.
MCP14A0455T-E/MNYMicrochip
MCP14A0455-E/SNMicrochip
MCP14A0455-E/MSMicrochip
MCP14A0454T-E/SNMicrochip
MCP14A0455T-E/MSMicrochipVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.