- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.20 | $7.20 |
Technické specifikace M5KP5.0CA
Technické specifikace Microchip Technology - M5KP5.0CA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - M5KP5.0CA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 5V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 9.2V |
| Napětí - porucha (Min) | 6.4V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-204AR |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 5000W (5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-204AR, Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 543A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základního produktu | 5KP5.0 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology M5KP5.0CA.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M5KP5.0CAE3 | M5KP5.0AE3/TR | M5KP5.0A | M5KP5.0A/TR |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | MDE Semiconductor Inc | Microchip Technology |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy M5KP5.0CA PDF a dokumentaci Microchip Technology pro M5KP5.0CA - Microchip Technology.
M5KP48CAE3/TRMicrochip TechnologyTVS 48V 5% 5000W BI
M5KP48CA/TRMicrochip TechnologyTVS 48V 5% 5000W BI
M5KP5.0AE3/TRMicrochip TechnologyTVS 5V 5% 5000W UNI
M5KP5.0A/TRMicrochip TechnologyTVS 5V 5% 5000W UNI
M5KP51CA/TRMicrochip TechnologyTVS 51V 5% 5000W BI
M5KP51A/TRMicrochip TechnologyTVS 51V 5% 5000W UNI
M5KP51AE3/TRMicrochip TechnologyTVS 51V 10% 5000W UNIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.