- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LSM535-545.pdfSestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.041 | $1.04 |
| 200+ | $0.416 | $83.20 |
| 500+ | $0.401 | $200.50 |
| 1000+ | $0.395 | $395.00 |
Technické specifikace LSM545JE3/TR13
Technické specifikace Microchip Technology - LSM545JE3/TR13, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - LSM545JE3/TR13
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 520 mV @ 5 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AB |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 2 mA @ 45 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 5A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| Číslo základního produktu | LSM545 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology LSM545JE3/TR13.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LSM545GE3/TR13 | LSM540JE3/TR13 | LSM545J/TR13 | LSM540GE3/TR13 |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rychlost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LSM545JE3/TR13 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro LSM545JE3/TR13 - Microchip Technology.
LSM540G/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 5A DO215AB
LSM545GE3/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 5A DO215AB
LSM540GE3/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 5A DO215AB
LSM545G/TR13Microchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 5A DO215AB
LSM670-H2K1-1OSRAM
LSM676OSRAM
LSM670-H2OSRAM
LSM676-P1Q2-R18-ZOSRAM
LSM670-J2L1-1-ZOSRAM
LSM670-L1-1-0OSRAM
LSM670OSRAM
LSM670-J2L1-1OSRAM
LSM676-P1Q2-1-0-20-R18-ZOSRAMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.