- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Sestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfTechnické specifikace JAN1N1190R
Technické specifikace Microchip Technology - JAN1N1190R, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - JAN1N1190R
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 110 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Technika | Standard, Reverse Polarity |
| Dodavatel zařízení Package | DO-5 |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500/297 |
| Paket / krabice | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Chassis, Stud Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 35A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| Číslo základního produktu | 1N1190 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology JAN1N1190R.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JAN1N1190 | JAN1N1186R | JAN1N1188R | JAN1N1188 |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy JAN1N1190R PDF a dokumentaci Microchip Technology pro JAN1N1190R - Microchip Technology.
JAN1N1190Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 35A DO5
JAN1N1199RAMicrosemiIGBT Module
JAN1N1186RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP REV 200V 35A DO5
JAN1N1188Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 35A DO5
JAN1N1188RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP REV 400V 35A DO5
JAN1N1201RAMicrosemiIGBT Module
JAN1N1200RAMicrosemiIGBT Module
JAN1N1189BIRIGBT Module
JAN1N1195RIRIGBT Module
JAN1N1189AIRIGBT Module
JAN1N1193ARIRIGBT Module
JAN1N1198BIRIGBT Module
JAN1N1187AIRIGBT Module
JAN1N1199RIRIGBT Module
JAN1N1188AIRIGBT Module
JAN1N1186ARMOTOROLAIGBT Module
JAN1N1197ARIRIGBT Module
JAN1N1196ARIRIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.