- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
ICT-5 thru ICT-45C(e3).pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.85 | $14.85 |
Technické specifikace ICT-12
Technické specifikace Microchip Technology - ICT-12, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - ICT-12
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 12V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 16.5V |
| Napětí - porucha (Min) | 14.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-13 |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Paket / krabice | DO-13 |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 70A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | ICT-12 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology ICT-12.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ICT-12/TR | ICT-12C/TR | ICT-12C | ICT-18 |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ICT-12 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro ICT-12 - Microchip Technology.
ICT-10CMicrochip TechnologyTVS DIODE 10VWM 14.5VC DO13
ICT-18Microchip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.2VC DO13
ICT-10Microchip TechnologyTVS DIODE 10VWM 14.1VC DO13
ICT-15CMicrochip TechnologyTVS DIODE 15VWM 21.4VC DO13
ICT-18CMicrochip TechnologyTVS DIODE 18VWM 25.5VC DO13
ICT-15Microchip TechnologyTVS DIODE 15VWM 20.6VC DO13
ICT-22Microchip TechnologyTVS DIODE 22VWM 32VC DO13
ICT-12CMicrochip TechnologyTVS DIODE 12VWM 17.1VC DO13Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.