- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
Assembly 07/Dec/2016.pdfPCN zastarávání/ EOL
AT28 Series 10/Jan/2014.pdfZměna stavu části PCN
AT28 Series 27/Sep/2017.pdfNávrh/specifikace PCN
AT28C256 16/Apr/2020.pdfDatasheets
AT28C256 Military Grade.pdfHTML Datasheet
AT28C256 Military Grade.pdfTechnické specifikace AT28C256-25DM/883
Technické specifikace Microchip Technology - AT28C256-25DM/883, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - AT28C256-25DM/883
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napište čas cyklu - slovo, | 10ms |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Technika | EEPROM |
| Dodavatel zařízení Package | 28-CerDip |
| Série | - |
| Paket / krabice | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TC) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 256Kbit |
| Paměťová organizace | 32K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | EEPROM |
| Číslo základního produktu | AT28C256 |
| přístupová doba | 250 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A2C |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology AT28C256-25DM/883.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT28C256-25DM/883-815 | AT28C256-25FM/883-815 | AT28C256-25FM/883-949 | AT28C256-25LM/883 |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AT28C256-25DM/883 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro AT28C256-25DM/883 - Microchip Technology.
AT28C256-25DMAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25DM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-25FM/883CAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20TCAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PIAtmel
AT28C256-25JIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20SIAtmel (Microchip Technology)
AT28C256-20PCAtmel (Microchip Technology)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.