- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
AT27C010(L).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.915 | $5.92 |
| 156+ | $2.36 | $368.16 |
| 468+ | $2.281 | $1,067.51 |
| 936+ | $2.243 | $2,099.45 |
Technické specifikace AT27C010-70TC
Technické specifikace Microchip Technology - AT27C010-70TC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - AT27C010-70TC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Technika | EPROM - OTP |
| Dodavatel zařízení Package | 32-TSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TC) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 1Mbit |
| Paměťová organizace | 128K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | EPROM |
| Číslo základního produktu | AT27C010 |
| přístupová doba | 70 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1B1 |
| HTSUS | 8542.32.0061 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology AT27C010-70TC.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT27C010-70TI | AT27C010-70TU | AT27C010-70JC | AT27C010-90TC |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AT27C010-70TC PDF a dokumentaci Microchip Technology pro AT27C010-70TC - Microchip Technology.
AT27C010-70PAtmel
AT27C010-70JU-TMicrochip
AT27C01070PUAtmel
AT27C010-70PIATVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.