- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
AT27C010(L).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.389 | $2.39 |
| 192+ | $0.953 | $182.98 |
| 512+ | $0.922 | $472.06 |
| 992+ | $0.906 | $898.75 |
Technické specifikace AT27C010-45JC
Technické specifikace Microchip Technology - AT27C010-45JC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - AT27C010-45JC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Technika | EPROM - OTP |
| Dodavatel zařízení Package | 32-PLCC (13.97x11.43) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 32-LCC (J-Lead) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TC) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 1Mbit |
| Paměťová organizace | 128K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | EPROM |
| Číslo základního produktu | AT27C010 |
| přístupová doba | 45 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1B2 |
| HTSUS | 8542.32.0061 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology AT27C010-45JC.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT27C010-45TC | AT27C010-45JI | AT27C010-45JU | AT27C010-45JU-T |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Technika | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AT27C010-45JC PDF a dokumentaci Microchip Technology pro AT27C010-45JC - Microchip Technology.
AT27C010-45IUAtmel (Microchip Technology)
AT27C010-170DMAtmel (Microchip Technology)
AT27C010-25DM/883BAtmel (Microchip Technology)
AT27C010-25PIAtmel (Microchip Technology)
AT27C010-25DIAtmel (Microchip Technology)
AT27C010-17DM/883Atmel (Microchip Technology)
AT27C010-20PCATVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.