- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace AT25020N-10SC-2.7
Technické specifikace Microchip Technology - AT25020N-10SC-2.7, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - AT25020N-10SC-2.7
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napište čas cyklu - slovo, | 5ms |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Technika | EEPROM |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 2Kbit |
| Paměťová organizace | 256 x 8 |
| Paměťové rozhraní | SPI |
| Formát paměti | EEPROM |
| Frekvence hodin | 3 MHz |
| Číslo základního produktu | AT25020 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology AT25020N-10SC-2.7.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT25020N-10SI-2.7 | AT25040-10PC-2.7 | AT25020N-10SC | AT25020N-10SA-5.0C |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Atmel |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AT25020N-10SC-2.7 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro AT25020N-10SC-2.7 - Microchip Technology.
AT25020N-10SA-5.0BAtmel (Microchip Technology)
AT25020N-SC2.7Atmel (Microchip Technology)
AT25020N-SIAtmel (Microchip Technology)
AT25020NAtmel (Microchip Technology)
AT25020N-10SI2.7AMD
AT25020NCAT
AT25020NBATVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.