- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $69.65 | $69.65 |
| 200+ | $27.79 | $5,558.00 |
| 500+ | $26.86 | $13,430.00 |
| 1000+ | $26.40 | $26,400.00 |
Technické specifikace 1N3622
Technické specifikace Microchip Technology - 1N3622, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - 1N3622
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1 V @ 30 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | DO-4 (DO-203AA) |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 200°C |
| Typ montáže | Stud Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 16A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology 1N3622.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1N3622R | 1N3622 | 1N3622R | 1N3624 |
| Výrobce | Solid State Inc. | Solid State Inc. | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1N3622 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro 1N3622 - Microchip Technology.
1N3620Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 25A DO203AA
1N3623Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 800V 16A DO4
1N3623RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 800V 16A DO4
1N3622RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 16A DO4
1N3619Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 300V 25A DO4
1N3621Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 500V 16A DO4
1N3624Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 1KV 16A DO4Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.