- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace 3QHM53T33C0.5-48.000
Technické specifikace Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C0.5-48.000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C0.5-48.000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Mercury United Electronics |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | SSXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | ±0.50%, Center Spread |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS (Low EMI) |
| Provozní teplota | -45°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 48 MHz |
| Proud - Supply (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53T33C0.5-48.000.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3QHM53T33C0.5-49.000 | 3QHM53T33C0.5-45.000 | 3QHM53T33C0.5-44.000 | 3QHM53T33C0.5-5.000 |
| Výrobce | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
3QHM53T33C0.5-44.2368Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.2368MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.152Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.1520MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-45.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 45.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.250Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.2500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.500Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.5000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.750Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.7500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-46.080Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 46.0800MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-5.648Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 5.6480MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C0.5-46.49596Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 46.49596MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-5.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 5.0000MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C0.5-48.750Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 48.7500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-44.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-47.990Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 47.9900MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.875Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.8750MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-45.325Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 45.3250MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-44.0055Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.0055MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-43.7656Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 43.7656MHZ CMOSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.