- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.223 | $7.22 |
| 200+ | $2.796 | $559.20 |
| 500+ | $2.697 | $1,348.50 |
| 1000+ | $2.649 | $2,649.00 |
Technické specifikace MX30LF1208AA-TI
Technické specifikace Macronix - MX30LF1208AA-TI, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Macronix - MX30LF1208AA-TI
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Macronix |
| Napište čas cyklu - slovo, | 30ns |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | FLASH - NAND |
| Dodavatel zařízení Package | 48-TSOP |
| Série | MX30LF |
| Paket / krabice | 48-TFSOP (0.724', 18.40mm Width) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 512Mbit |
| Paměťová organizace | 64M x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | FLASH |
| Číslo základního produktu | MX30LF1208 |
| přístupová doba | 30 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Macronix MX30LF1208AA-TI.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MX30LF1G08AA-TI | MX30LF1G08AA-TI1 | MX30LF1208AA-XKI | MX30LF1G08AA-XKI |
| Výrobce | Macronix | Macronix | Macronix | Macronix |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MX30LF1208AA-TI PDF a dokumentaci Macronix pro MX30LF1208AA-TI - Macronix.
MX3078EISA+MX
MX306-BL1MX
MX3082EISA+MX
MX30LF1G18ACMXIC
MX3088EISA+MX
MX3075EISA+MX
MX306 MOS
MX30LF1G18AC-TMXIC
MX3085EISA+MX
MX306-GR2HSMC
MX3072EISA+MX
MX30LF1G189C-TIMXICVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.