- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
TPS546D24A.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.06 | $3.06 |
| 10+ | $2.676 | $26.76 |
| 30+ | $2.448 | $73.44 |
| 100+ | $2.218 | $221.80 |
| 500+ | $2.11 | $1,055.00 |
| 1000+ | $2.063 | $2,063.00 |
Technické specifikace TPS546D24ARVFR
Technické specifikace Texas Instruments - TPS546D24ARVFR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - TPS546D24ARVFR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 0.6V |
| Napětí - Výstup (Max) | 5.5V |
| Napětí - vstup (Min) | 2.95V |
| Napětí - vstup (Max) | 16V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 40-LQFN-CLIP (7x5) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 40-PowerLFQFN |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 225kHz ~ 1.5MHz |
| Current - Výstup | 40A |
| Číslo základního produktu | TPS546 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments TPS546D24ARVFR.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TPS546D24SRVFR | TPS546C23RVFR | TPS546C23ZRVFR | TPS546C20ARVFT |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TPS546D24ARVFR PDF a dokumentaci Texas Instruments pro TPS546D24ARVFR - Texas Instruments.
TPS546D24RVFTTexas InstrumentsIC REG CTRLR
TPS54719RTETexas Instruments
TPS546D24SEVM-2PHTexas InstrumentsTPS546D24S EVALUATION MODULE FIX
TPS546C20RVFRTexas Instruments
TPS546D24RVFRTexas InstrumentsIC REG CTRLR
TPS546D24SRVFRTexas Instruments2.95-V TO 16-V, STACKABLE 40-A SVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.