- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SN54LV4052A, SN74LV4052A.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.402 | $0.40 |
| 200+ | $0.156 | $31.20 |
| 500+ | $0.15 | $75.00 |
| 1000+ | $0.148 | $148.00 |
Technické specifikace SN74LV4052ADBR
Technické specifikace Texas Instruments - SN74LV4052ADBR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - SN74LV4052ADBR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napětí - Napájení, Single (V +) | 2V ~ 5.5V |
| Napětí - Napájení, Dual (V ±) | - |
| Čas spínače (Ton, Toff) (Max) | 14ns, 14ns |
| Spínací obvod | SP4T |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezistence při stavu (Max) | 75Ohm |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 2 |
| Obvod multiplexeru / demultiplexu | 4:1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) | 100nA |
| Crosstalk | -45dB @ 1MHz |
| Injekce nabíjení | - |
| Srovnávání kanálů k kanálu (& delta; Ron) | 700mOhm |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) | 0.5pF, 13.1pF |
| Číslo základního produktu | 74LV4052 |
| -3 dB šířka pásma | 50MHz |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments SN74LV4052ADBR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74LV4052ADBRE4 | SN74LV4052ADRE4 | SN74LV4052ADGVR | SN74LV4052ADRG4 |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| -3 dB šířka pásma | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Rezistence při stavu (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Injekce nabíjení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Napájení, Single (V +) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) | - | - | - | - |
| Spínací obvod | - | - | - | - |
| Srovnávání kanálů k kanálu (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Napájení, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obvod multiplexeru / demultiplexu | - | - | - | - |
| Čas spínače (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Crosstalk | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SN74LV4052ADBR PDF a dokumentaci Texas Instruments pro SN74LV4052ADBR - Texas Instruments.
SN74LV4052ADTexas Instruments
SN74LV4052ATexas Instruments
SN74LV4052ADG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC
SN74LV4052ADBTexas InstrumentsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.