- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SN74CBTLV3383.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.534 | $0.53 |
| 200+ | $0.207 | $41.40 |
| 500+ | $0.20 | $100.00 |
| 1000+ | $0.196 | $196.00 |
Technické specifikace SN74CBTLV3383DGVR
Technické specifikace Texas Instruments - SN74CBTLV3383DGVR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - SN74CBTLV3383DGVR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Typ | Bus FET Exchange Switch |
| Dodavatel zařízení Package | 24-TVSOP |
| Série | 74CBTLV |
| Paket / krabice | 24-TFSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Aktuální - Výstup High, Low | - |
| Obvod | 5 x 2:2 |
| Číslo základního produktu | 74CBTLV3383 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments SN74CBTLV3383DGVR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74CBTLV3384DGVR | SN74CBTLV3383DWE4 | SN74CBTLV3383PWR | SN74CBTLV3384DBQR |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obvod | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| nezávislými okruhy | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SN74CBTLV3383DGVR PDF a dokumentaci Texas Instruments pro SN74CBTLV3383DGVR - Texas Instruments.
SN74CBTLV3383PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS-EXCH FET 24-TSSOP
SN74CBTLV3257RGYGTexas Instruments
SN74CBTLV3383DWRTexas Instruments
SN74CBTLV3257RGYTexas Instruments
SN74CBTLV3383DWTexas Instruments
SN74CBTLV3383PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC BUS FET EXCH SWIT SGL 24TSSOP
SN74CBTLV3383DBQRTexas Instruments
SN74CBTLV3257PWRG4Texas InstrumentsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.