- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SN74CB3T3253.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.581 | $1.58 |
| 10+ | $1.368 | $13.68 |
| 30+ | $1.234 | $37.02 |
| 100+ | $1.097 | $109.70 |
| 500+ | $1.035 | $517.50 |
| 1000+ | $1.008 | $1,008.00 |
Technické specifikace SN74CB3T3253DR
Technické specifikace Texas Instruments - SN74CB3T3253DR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - SN74CB3T3253DR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Typ | Multiplexer/Demultiplexer |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | 74CB |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Aktuální - Výstup High, Low | - |
| Obvod | 2 x 4:1 |
| Číslo základního produktu | 74CB3T3253 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments SN74CB3T3253DR.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74CB3T3253DGVR | SN74CB3T3253DBQR | SN74CB3T3253PWR | SN74CB3T3253PWRE4 |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| nezávislými okruhy | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SN74CB3T3253DR PDF a dokumentaci Texas Instruments pro SN74CB3T3253DR - Texas Instruments.
SN74CB3T3257PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MUX/DEMUX FET 4BIT 16-TSSOP
SN74CB3T3257PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET MUX/DEMUX SGL 16TSSOP
SN74CB3T3245PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS FET HS 20-TSSOP
SN74CB3T3257PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET MUX/DEMUX SGL 16TSSOP
SN74CB3T3253DTexas Instruments
SN74CB3T3245PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS FET HS 20-TSSOP
SN74CB3T3245PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET BUS SWITCH SGL 20TSSOP
SN74CB3T3245PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FET BUS SWITCH SGL 20TSSOP
SN74CB3T3253PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MUX/DEMUX FET DUAL 16-TSSOPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.