- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
SN54/74AHCT138.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.32 | $0.32 |
| 10+ | $0.265 | $2.65 |
| 30+ | $0.241 | $7.23 |
| 100+ | $0.21 | $21.00 |
| 500+ | $0.198 | $99.00 |
| 1000+ | $0.181 | $181.00 |
Technické specifikace SN74AHCT138DR
Technické specifikace Texas Instruments - SN74AHCT138DR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - SN74AHCT138DR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Typ | Decoder/Demultiplexer |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | 74AHCT |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Aktuální - Výstup High, Low | 8mA, 8mA |
| Obvod | 1 x 3:8 |
| Číslo základního produktu | 74AHCT138 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments SN74AHCT138DR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74AHCT138MDREP | SN74AHCT138MPWREP | SN74AHCT138D | SN74AHCT138NSR |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obvod | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| nezávislými okruhy | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SN74AHCT138DR PDF a dokumentaci Texas Instruments pro SN74AHCT138DR - Texas Instruments.
SN74AHCT138DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX SGL 16SOIC
SN74AHCT138DBTexas InstrumentsDECODER/DRIVER
SN74AHCT138DGVRTexas Instruments
SN74AHCT138DBRG4Texas Instruments
SN74AHCT138PWG4Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16TSSOP
SN74AHCT138PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16TSSOPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.