- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
CY74FCT2257T.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.843 | $0.84 |
| 200+ | $0.326 | $65.20 |
| 500+ | $0.315 | $157.50 |
| 1000+ | $0.309 | $309.00 |
Technické specifikace CY74FCT2257CTSOCT
Technické specifikace Texas Instruments - CY74FCT2257CTSOCT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Texas Instruments - CY74FCT2257CTSOCT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Typ | Multiplexer |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | 74FCT |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Aktuální - Výstup High, Low | 15mA, 12mA |
| Obvod | 4 x 2:1 |
| Číslo základního produktu | 74FCT2257 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Texas Instruments CY74FCT2257CTSOCT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY74FCT2257CTSOC | CY74FCT2257CTSOCE4 | CY74FCT2257CTSOCG4 | CY74FCT2257CTQCT |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Obvod | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CY74FCT2257CTSOCT PDF a dokumentaci Texas Instruments pro CY74FCT2257CTSOCT - Texas Instruments.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.