- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
EMI Filtering/RF Inductors Catalog.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.512 | $0.51 |
| 200+ | $0.204 | $40.80 |
| 500+ | $0.198 | $99.00 |
| 1000+ | $0.194 | $194.00 |
Technické specifikace HI1806T600R-00
Technické specifikace Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Laird-Signal Integrity Products - HI1806T600R-00
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Laird Technologies - Signal Integrity Products |
| Velikost / Rozměry | 0.177' L x 0.063' W (4.50mm x 1.60mm) |
| Série | HI |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1806 (4516 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet řádků | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance @ Frekvence | 60 Ohms @ 100 MHz |
| Výška (Max) | 0.073' (1.85mm) |
| Typ filtru | Power, Signal Line |
| DC odpor (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Karta Tloušťka (mm) | 6A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Laird-Signal Integrity Products HI1806T600R-00.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HI1806T600R-10 | HI1812T800R-00 | HI1806N910R-10 | HI1812T800R-10 |
| Výrobce | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products | Laird-Signal Integrity Products |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Karta Tloušťka (mm) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ filtru | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Impedance @ Frekvence | - | - | - | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HI1806T600R-00 PDF a dokumentaci Laird-Signal Integrity Products pro HI1806T600R-00 - Laird-Signal Integrity Products.
HI1812N121R-10Laird-Signal Integrity ProductsFERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
HI1701520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1701530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM
HI1801530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1800530000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM
HI1811RFCV110HISILIC
HI1806T600RSTEWARD
HI1812V101R-00STEWARD
HI1812RFCV100HISILICONVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.