- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace PCA.0S.304.CLLC42
Technické specifikace LEMO - PCA.0S.304.CLLC42, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - PCA.0S.304.CLLC42
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 304 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 0S |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | Keyed |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 4 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 7A |
| Materiál kontaktu | Brass, Bronze |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets and Male Pins |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) |
| Číslo základního produktu | PCA.0S |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO PCA.0S.304.CLLC42.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PCA.0S.304.CLLC42Z | PCA.0S.304.CLLC27Z | PCA.0S.304.CLLC32Z | PCA.0S.304.CLLC27 |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PCA.0S.304.CLLC42 PDF a dokumentaci LEMO pro PCA.0S.304.CLLC42 - LEMO.
PCA.0S.304.CLLK62LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK52ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC27LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC42ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC32LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC37LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC32ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK57ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC22ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC44ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK47LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC37ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC22LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC17ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLK52LEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUP
PCA.0S.304.CLLC27ZLEMOCONN CIRC RCPT 4P GOLD SLDR CUPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.