- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $51.41 | $51.41 |
Technické specifikace FGG.1B.308.CYCD35
Technické specifikace LEMO - FGG.1B.308.CYCD35, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LEMO - FGG.1B.308.CYCD35
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| napìtí | - |
| Ukončení | Crimp |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 308 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Série | 1B |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| Orientace | G |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet poloh | 8 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) |
| Číslo základního produktu | FGG |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | Brass, Chrome |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LEMO FGG.1B.308.CYCD35.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FGG.1B.308.CYCD52 | FGG.1B.308.CYCD52Z | FGG.1B.308.CYCD62Z | FGG.1B.308.CYCD42 |
| Výrobce | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FGG.1B.308.CYCD35 PDF a dokumentaci LEMO pro FGG.1B.308.CYCD35 - LEMO.
FGG.1B.308.CLAM31ZLEMOCONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
FGG.1B.308.CYBD52ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 5.2MM D BR
FGG.1B.308.CYBD72ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 7.2MM D BROWN
FGG.1B.308.CLAM31LEMOCONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
FGG.1B.308.CYCD76LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYBD42LEMOLBP KEYG 8C CHR 4.2MM D
FGG.1B.308.CYBD42ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 4.2MM D BR
FGG.1B.308.CLAZZLEMOCONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
FGG.1B.308.CYCD42LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYCD62LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.1B.308.CYBM27ZLEMOLBP KEYG 8C CHR 2.7MM M BR
FGG.1B.308.CYCD42ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.