- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheety
PMR Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.31 | $0.31 |
| 10+ | $0.247 | $2.47 |
| 30+ | $0.22 | $6.60 |
| 100+ | $0.185 | $18.50 |
| 500+ | $0.171 | $85.50 |
| 1000+ | $0.162 | $162.00 |
Technické specifikace PMR25HZPFU5L00
Technické specifikace LAPIS Semiconductor - PMR25HZPFU5L00, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako LAPIS Semiconductor - PMR25HZPFU5L00
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Technology |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | PMR |
| Režim panel | 5 mOhms |
| Příkon (W) | 1W |
| Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Ostatní jména | RHM.005APCT |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.019" (0.47mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Poruchovost | - |
| Detailní popis | 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako LAPIS Semiconductor PMR25HZPFU5L00.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PMR25HZPFV2L00 | PMR25HZPFV1L00 | PMR25HZPFV3L00 | PMR25HZPFV4L00 |
| Výrobce | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Složení | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Výrobní standardní doba výroby | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obal | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PMR25HZPFU5L00 PDF a dokumentaci LAPIS Semiconductor pro PMR25HZPFU5L00 - LAPIS Semiconductor.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.