- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
MLCC Capacitor Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
Environmental Status Syfer.pdfTechnické specifikace 1812J5000332JXR
Technické specifikace Knowles Syfer - 1812J5000332JXR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Knowles Syfer - 1812J5000332JXR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 3300 pF |
| Číslo základního produktu | 1812J |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Knowles Syfer 1812J5000332JXR.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 1812J5000332JXR | VE-24B-EU-S |
| Výrobce | Knowles Syfer | Vicor Corporation |
| Aplikace | General Purpose | ITE (Commercial) |
| Funkce | - | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) | Full Brick |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Tolerance | ±5% | - |
| Číslo základního produktu | 1812J | VE-24B |
| Tloušťka (Max) | 0.098' (2.50mm) | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - |
| teplotní koeficient | X7R | - |
| hodnocení | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) | 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Napětí - Jmenovitá | 500V | - |
| Série | - | VE-200™ (200W) |
| Poruchovost | - | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -10°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| Lead Style | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - |
| kapacitní | 3300 pF | - |
Stáhněte si datové listy 1812J5000332JXR PDF a dokumentaci Knowles Syfer pro 1812J5000332JXR - Knowles Syfer.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.