- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
MLCC Capacitor Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
Environmental Status Syfer.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.116 | $0.12 |
Technické specifikace 0805J0630123JXT
Technické specifikace Knowles Syfer - 0805J0630123JXT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Knowles Syfer - 0805J0630123JXT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.051' (1.30mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.012 µF |
| Číslo základního produktu | 0805J |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Knowles Syfer 0805J0630123JXT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0805J0630123JDT | 0805J0630123KXT | 0805J0630123JXR | 0805J0630123MXT |
| Výrobce | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy 0805J0630123JXT PDF a dokumentaci Knowles Syfer pro 0805J0630123JXT - Knowles Syfer.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.