- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Backend Site Add 31/Oct/2016.pdfDatasheets
TC58NVG2S0HBAI4.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.198 | $3.20 |
| 210+ | $1.276 | $267.96 |
| 420+ | $1.233 | $517.86 |
| 1050+ | $1.213 | $1,273.65 |
Technické specifikace TC58NVG2S0HBAI4
Technické specifikace Kioxia America, Inc. - TC58NVG2S0HBAI4, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Kioxia America, Inc. - TC58NVG2S0HBAI4
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Kioxia America, Inc. |
| Napište čas cyklu - slovo, | 25ns |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | FLASH - NAND (SLC) |
| Dodavatel zařízení Package | 63-TFBGA (9x11) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 63-VFBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 4Gbit |
| Paměťová organizace | 512M x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | FLASH |
| Číslo základního produktu | TC58NVG2 |
| přístupová doba | 25 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Kioxia America, Inc. TC58NVG2S0HBAI4.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TC58NVG2S0HBAI6 | TC58NVG2S0HTAI0 | TC58NVG1S3HBAI6 | TC58NVG2S0HTA00 |
| Výrobce | Kioxia America, Inc. | Kioxia America, Inc. | Kioxia America, Inc. | Kioxia America, Inc. |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technika | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TC58NVG2S0HBAI4 PDF a dokumentaci Kioxia America, Inc. pro TC58NVG2S0HBAI4 - Kioxia America, Inc..
TC58NVG1S3HTAI0##QQQQQQQQVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.