- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.003 | $0.00 |
Technické specifikace RMC1/8-2R2JTP
Technické specifikace Kamaya Inc. - RMC1/8-2R2JTP, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Kamaya Inc. - RMC1/8-2R2JTP
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Kamaya |
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | -200/ +500ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Série | RMC |
| Režim panel | 2.2 Ohms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Kamaya Inc. RMC1/8-2R2JTP.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RMC1/8-2R4JTP | RMC1/8-2R21FTP | RMC1/8-2R0JTP | RMC1/8-2R20FTP |
| Výrobce | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Složení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
RMC1/8-2R61FTPKamaya Inc.RES 2.61 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R0JTPKamaya Inc.RES 2 OHM 5% 1/4W 1206
RMC1/8-2R67FTPKamaya Inc.RES 2.67 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R05FTPKamaya Inc.RES 2.05 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R40FTPKamaya Inc.RES 2.4 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-27R0FTPKamaya Inc.RES 27 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R49FTPKamaya Inc.RES 2.49 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R10FTPKamaya Inc.RES 2.1 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R55FTPKamaya Inc.RES 2.55 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-275JTPKamaya Inc.RES 275 OHM 5% 1/4W 1206
RMC1/8-2R20FTPKamaya Inc.RES 2.2 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R15FTPKamaya Inc.RES 2.15 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R43FTPKamaya Inc.RES 2.43 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R37FTPKamaya Inc.RES 2.37 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R21FTPKamaya Inc.RES 2.21 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R00FTPKamaya Inc.RES 2 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R70FTPKamaya Inc.RES 2.7 OHM 1% 1/4W 1206
RMC1/8-2R4JTPKamaya Inc.RES 2.4 OHM 5% 1/4W 1206Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.