- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
RMC Style Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.002 | $0.00 |
Technické specifikace RMC1/20-1914FPA
Technické specifikace Kamaya Inc. - RMC1/20-1914FPA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Kamaya Inc. - RMC1/20-1914FPA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Kamaya |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Série | RMC |
| Režim panel | 1.91 MOhms |
| hodnocení | - |
| Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Kamaya Inc. RMC1/20-1914FPA.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RMC1/20-1913FPA | RMC1/20-1912FPA | RMC1/20-1910FPA | RMC1/20-1911FPA |
| Výrobce | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Složení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Poruchovost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RMC1/20-1914FPA PDF a dokumentaci Kamaya Inc. pro RMC1/20-1914FPA - Kamaya Inc..
RMC1/20-1873FPAKamaya Inc.RES 187K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1963FPAKamaya Inc.RES 196K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1R07FPAKamaya Inc.RES 1.07 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1912FPAKamaya Inc.RES 19.1K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1911FPAKamaya Inc.RES 1.91K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-18R7FPAKamaya Inc.RES 18.7 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-19R1FPAKamaya Inc.RES 19.1 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1960FPAKamaya Inc.RES 196 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1962FPAKamaya Inc.RES 19.6K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1913FPAKamaya Inc.RES 191K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-19R6FPAKamaya Inc.RES 19.6 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-18R0FPAKamaya Inc.RES 18 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1961FPAKamaya Inc.RES 1.96K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-18R2FPAKamaya Inc.RES 18.2 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1910FPAKamaya Inc.RES 191 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1R02FPAKamaya Inc.RES 1.02 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1872FPAKamaya Inc.RES 18.7K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-1R00FPAKamaya Inc.RES 1 OHM 1% 1/20W 0201Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.