- Jess***Jones
- 2026/04/17
Návrh/specifikace PCN
TA Series T498,T499 20/Aug/2014.pdfHTML Datasheet
T499 Series, Automotive.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfDalší související dokumenty
T499D476K006ATE800.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.888 | $0.89 |
Technické specifikace T499D476K006ATE800
Technické specifikace KEMET - T499D476K006ATE800, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - T499D476K006ATE800
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 6.3 V |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm) |
| Série | T499 |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobce Size Code | D |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 175°C |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.110' (2.80mm) |
| Funkce | Automotive |
| Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 800mOhm |
| kapacitní | 47 µF |
| Číslo základního produktu | T499D |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET T499D476K006ATE800.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T499D476K016ATE8007280 | T499D476K010ATE800 | T499D476K016ATE800 | T499D476M006ATE800 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Série | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Výrobce Size Code | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy T499D476K006ATE800 PDF a dokumentaci KEMET pro T499D476K006ATE800 - KEMET.
T499D475M035ATE1K0KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475M050ATE900KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476M016ATE8007027KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476M016ATE8007280KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476M006ATE800KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475K035AGE1K0KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D336M025ATE700KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476M016ATE800KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476M016AHE800KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475K035ATE900KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475M035AGE1K0KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475K050ATE900KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D475M035ATE900KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476K016ATE8007280KEMETCAP TANT SMD 175C AUTO
T499D476K016AHE800KEMETCAP TANT SMD 175C AUTOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.