- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
900 Series, AC Type.pdfPCN zastarávání/ EOL
C900 Series EOL 30/Jun/2015.pdfTechnické specifikace C901U609DZNDBAWL35
Technické specifikace KEMET - C901U609DZNDBAWL35, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C901U609DZNDBAWL35
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 440VAC |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Série | C900AC SFTY X1-440 Y2-300 |
| hodnocení | X1, Y2 |
| Paket / krabice | Radial, Disc |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 6 pF |
| Aplikace | Safety |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.23.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C901U609DZNDBAWL35.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C901U609DZNDBAWL45 | C901U609DZNDCAWL35 | C901U609DZNDAAWL35 | C901U609DZNDDAWL35 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C901U609DZNDBAWL35 PDF a dokumentaci KEMET pro C901U609DZNDBAWL35 - KEMET.
C901U609DZNDDAWL35KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDCAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDAAWL30KEMETCAP CER DISC SAFETY
C901U609DZNDAAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.