- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Goldmax, C0G 330 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.463 | $0.46 |
Technické specifikace C322C473K2G5TA
Technické specifikace KEMET - C322C473K2G5TA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C322C473K2G5TA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Série | GoldMax 300 Comm C0G |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads |
| Rozestup vývodù | 0.200' (5.08mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.260' (6.60mm) |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.047 µF |
| Číslo základního produktu | C322C |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C322C473K2G5TA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C322C473K2G5TA7301 | C322C473K5G5TA7301 | C322C473K5G5TA | C322C473K3G5TA7301 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C322C473K2G5TA PDF a dokumentaci KEMET pro C322C473K2G5TA - KEMET.
C322C473J5R5TA7301KEMETCAP CER RAD MONO
C322C473K5R5HAKEMETCAP CER RAD MONOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.