- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
U2J Dielectric, 10-50 VDC.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.045 | $0.05 |
Technické specifikace C0603C822M8JACAUTO
Technické specifikace KEMET - C0603C822M8JACAUTO, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C0603C822M8JACAUTO
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| teplotní koeficient | U2J |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | SMD Auto U2J |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL, Low Dissipation Factor |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 8200 pF |
| Číslo základního produktu | C0603C |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C0603C822M8JACAUTO.
| Atribut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | C0603C822M8JACAUTO | DAC8574IPWR |
| Výrobce | KEMET | Texas Instruments |
| Aplikace | Automotive | - |
| Poruchovost | - | - |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tloušťka (Max) | 0.034" (0.87mm) | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - |
| Číslo základního produktu | C0603C | DAC8574 |
| teplotní koeficient | U2J | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 105°C |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | - |
| kapacitní | 8200 pF | - |
| Rozestup vývodù | - | - |
| Lead Style | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | 10V | - |
| hodnocení | AEC-Q200 | - |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Surface Mount |
| Tolerance | ±20% | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Série | SMD Auto U2J | - |
| Funkce | Low ESL, Low Dissipation Factor | - |
Stáhněte si datové listy C0603C822M8JACAUTO PDF a dokumentaci KEMET pro C0603C822M8JACAUTO - KEMET.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.