- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
ALC70 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.28 | $13.28 |
| 200+ | $5.14 | $1,028.00 |
| 500+ | $4.96 | $2,480.00 |
| 1000+ | $4.87 | $4,870.00 |
Technické specifikace ALC70E202FP450
Technické specifikace KEMET - ALC70E202FP450, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - ALC70E202FP450
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 450 V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.772" Dia (45.00mm) |
| Série | ALC70 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 6.97 A @ 100 Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 14.41 A @ 10 kHz |
| hodnocení | - |
| Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnost @ Temp. | 18000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) |
| Impedance | 39 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 4.213" (107.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 68mOhm @ 100Hz |
| kapacitní | 2000 µF |
| Číslo základního produktu | ALC70E |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0055 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET ALC70E202FP450.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ALC70E162FP500 | ALC70E202EL350 | ALC70E222KP500 | ALC70E221DC550 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Tolerance | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Impedance | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy ALC70E202FP450 PDF a dokumentaci KEMET pro ALC70E202FP450 - KEMET.
ALC70E222EN400KEMETCAP ALUM SNAP-IN 85CVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.