- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace SM15B-SRSS-TB
Technické specifikace JST Sales America Inc. - SM15B-SRSS-TB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako JST Sales America Inc. - SM15B-SRSS-TB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | SH/SR |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.039' (1.00mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA), Nylon |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.114' (2.90mm) |
| Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Solder Retention |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Konec - Párování | Tin-Lead |
| Typ konektoru | Header |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako JST Sales America Inc. SM15B-SRSS-TB.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SM15B-SRSS-TB(LF)(SN) | SM15B-NSHSS-TB(LF)(SN) | SM15B-SURS-TF(LF)(SN) | SM15B-ZESS-TB(LF)(SN) |
| Výrobce | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SM15B-SRSS-TB PDF a dokumentaci JST Sales America Inc. pro SM15B-SRSS-TB - JST Sales America Inc..
SM15B-PASS-TBT (LF)(SN)JST Sales America Inc.CONN HEADER SMD R/A 15POS 2MM
SM15B-TPMicro Commercial CoInterface
SM15B-SURS-TFJST Sales America Inc.CONN HEADER SMD R/A 15POS 0.8MM
SM15B-SRSS-G-TB(LF)JST
SM155724300Carlo Gavazzi Inc.RLY TACH 24DC 300 RPM
SM15B-GHS-TBJST
SM1567
SM15CXC176WESTCODEIGBT Module
SM15633EKSM
SM15CXC174WESTCODEIGBT Module
SM1573CDM
SM15CXC100WESTCODEIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.