- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.041 | $0.21 |
| 50+ | $0.036 | $1.80 |
| 150+ | $0.034 | $5.10 |
| 500+ | $0.032 | $16.00 |
| 2000+ | $0.03 | $60.00 |
| 4000+ | $0.029 | $116.00 |
Technické specifikace SHR-06V-S
Technické specifikace JST Sales America Inc. - SHR-06V-S, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako JST Sales America Inc. - SHR-06V-S
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Série | SH |
| řádek Rozteč | - |
| stoupání | 0.039' (1.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh | 6 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | - |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Kontakt Ukončení | Crimp |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Barva | Natural |
| Číslo základního produktu | SHR-06V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.6000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako JST Sales America Inc. SHR-06V-S.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SHR-06V-S-B | SHR-10V-S | SHR-08V-S | SHR-05V-S-B |
| Výrobce | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. |
| Kontakt Ukončení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Poznámka | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SHR-06V-S PDF a dokumentaci JST Sales America Inc. pro SHR-06V-S - JST Sales America Inc..
SHR-001T-P0.6JST Sales America Inc.CONN SOCKET 22-26AWG CRIMP TINVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.