- Jess***Jones
- 2026/04/17
Balení PCN
Package Name Change 27/Jan/2023.pdfDatasheets
RP130x Series.pdfTechnické specifikace RP130K501D-TR
Technické specifikace Nisshinbo Micro Devices Inc. - RP130K501D-TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nisshinbo Micro Devices Inc. - RP130K501D-TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Odpojení napětí (Max) | 0.31V @ 150mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 5V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 6.5V |
| Dodavatel zařízení Package | DFN(PL)1010-4 |
| Série | RP130x |
| Ochranné funkce | Over Current |
| Paket / krabice | 4-UDFN Exposed Pad |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| PSRR | 80dB (1kHz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 58 µA |
| Current - Výstup | 150mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základního produktu | RP130 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nisshinbo Micro Devices Inc. RP130K501D-TR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RP130K451D-TR | RP130K511D-TR | RP130K521D-TR | RP130K501B-TR |
| Výrobce | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PSRR | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Odpojení napětí (Max) | - | - | - | - |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Počet regulátorů | - | - | - | - |
| Ochranné funkce | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RP130K501D-TR PDF a dokumentaci Nisshinbo Micro Devices Inc. pro RP130K501D-TR - Nisshinbo Micro Devices Inc..
RP130N121S-TR-FERICOH
RP130K491DRICOH
RP130N131D-TR-FRICOHVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.