- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
R1524x Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.666 | $0.67 |
| 200+ | $0.258 | $51.60 |
| 500+ | $0.249 | $124.50 |
| 1000+ | $0.245 | $245.00 |
Technické specifikace R1524S055B-E2-KE
Technické specifikace Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Odpojení napětí (Max) | 1.2V @ 200mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 5.5V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 36V |
| Dodavatel zařízení Package | 6-HSOP-J |
| Série | R1524x |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Paket / krabice | 6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| PSRR | - |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 6.8 µA |
| Current - Výstup | 200mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základního produktu | R1524 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nisshinbo Micro Devices Inc. R1524S055B-E2-KE.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R1524S050B-E2-KE | R1524S075B-E2-KE | R1524S085B-E2-FE | R1524S080B-E2-KE |
| Výrobce | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| PSRR | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Odpojení napětí (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Ochranné funkce | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet regulátorů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy R1524S055B-E2-KE PDF a dokumentaci Nisshinbo Micro Devices Inc. pro R1524S055B-E2-KE - Nisshinbo Micro Devices Inc..
R1524S050B-E2RICOH
R1524S050B-KERICOH
R1524S050B-E2-AERICOHVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.